Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

x
fot. M. Zakrzewski
Galeriafot. M. Zakrzewski

Od piątku (9 listopada) w Centrum Informacji Miejskiej przy ul. Ratajczaka 44 w Poznaniu, można odbierać bezpłatne wejściówki na wydarzenia Nostalgia Festival Poznań 2018.

Bezpłatne wejściówki obowiązują na wszystkie koncerty: 24 Preludes and Improvisations Piotr Orzechowski „Pianohooligan” (23 listopada), Życie bez Bożego Narodzenia
Gia Kanczeli (24 listopada), Taratil 'id al-milad Barbara Kinga Majewska, Marcin Masecki (25 listopada) oraz na Café-chantant (25 listopada). Na pozostałe wydarzenia wstęp wolny.

Każda osoba może odebrać dwie wejściówki na jedno wydarzenie. Druga pula wejściówek będzie dostępna od 19 listopada. Osoby spoza Poznania mogą zarezerwować dwie wejściówki na każdy z koncertów pisząc na adres: office@malta-festival.pl.

Na cały sobotni koncert (24 listopada) obowiązuje jedna wejściówka, która zostanie wymieniona na opaskę przed wejściem do Kościoła oo. Jezuitów. Opaska gwarantuje udział we Wspólnym stole w Galerii u Jezuitów.

Centrum Informacji Miejskiej jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 19:00, a w soboty − od 10:00 do 17:00.